REKLAMA

“Marcele” pojadą z Dworca Lokalnego. Zmiana przystanku RZESZÓW – KRAKÓW od 24 czerwca!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podróżujących busami do Krakowa czekają zmiany. Już od 24 czerwca busy firmy Marcel-Bus, które kursują do stolicy Małopolski, nie będą się już zatrzymywały przy dworcu PKP. Ich przystanek zostanie przeniesiony na rzeszowski Dworzec Lokalny.

51459316_2129561177104928_7727194508273647616_o

Foto: Facebook / marcel-bus.pl

Podróżnych poruszających się busami na trasie Rzeszów – Kraków czeka zmiana. Firma Marcel-Bus zapowiadała przeniesienie rzeszowskiego przystanku na trasie Rzeszów – Kraków już na początku czerwca. Termin ten nieco się opóźnił i kursy z nowej rzeszowskiej lokalizacji wyjadą od 24 czerwca.

Do tej pory “Marcele” jeżdżące trasą Rzeszów – Kraków i Kraków – Rzeszów, zatrzymywały się na przystanku przy dworcu głównym PKP. Nową lokalizacją będzie rzeszowski Dworzec Lokalny. Marcel-Bus potwierdził już, że wszystkie kursy będą wykonywane według starego rozkładu jazdy.

Do końca roku wszystkie pojazdy firmy Marcel-Bus, jadące do lub z Rzeszowa, które obecnie ruszają spod CH Europa II, zostaną przeniesione na Dworzec Lokalny. Od 2018 roku zatrzymują się już tam busy kursujące do Lublina, teraz dołącza do nich połączenie z Krakowem.

Marcel-Bus oferuje też kursy do: Dębicy, Jasła, Krosna, Mielca, Tarnobrzegu i Stalowej Woli. Po przeniesieniu wszystkich linii firma planuje przeniesienie swojego rzeszowskiego biura do budynku Dworca Lokalnego.

17-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

marcele-pojada-z-dworca-lokalnego-zmiana-przystanku-rzeszow-krakow-od-24-czerwca-5256-00r2kc