REKLAMA

MAŁÓWKA. Zderzenie czołowe! Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

MAŁÓWKA / POWIAT STRZYŻOWSKI / PODKARPACIE. W piątek po południu na drodze krajowej nr 19 w Małówce doszło do zderzenia dostawczego peugeota z osobowym seatem. Siła zderzenia była tak duża, że do uwolnienia rannej kobiety jadącej seatem konieczne były nożyce hydrauliczne. Lżej ranny został 30-latek, drugi z uczestników zdarzenia.

303-215925

Po godzinie 16:00 dyżurny strzyżowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej 19 w Gminie Niebylec. Kiedy policjanci dotarli na miejsce wypadku, zastali doszczętnie rozbitego seata ibizę oraz bardzo mocno uszkodzonego peugeota boxera.

W seacie była zakleszczona 42-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego. Kobieta była poważnie ranna i wymagała natychmiastowej pomocy. Została uwolniona przez strażaków przy użyciu specjalistycznych nożyc hydraulicznych. Dopiero wtedy do udzielania pomocy mógł przystąpić zespół ratownictwa medycznego. Kobieta została przewieziona do szpitala, jej stan był poważny.

Lżejsze obrażenia odniósł natomiast drugi uczestnik zdarzenia 30-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, który kierował dostawczym peugeotem.

Policjanci wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Rzeszowa peugeot boxer zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, zderzając się czołowo z seatem ibizą. Na skutek zderzenia seat znalazł się w rowie. Kierowca peugeota był trzeźwy. Od kobiety kierującej seatem, ze względu na jej stan zdrowia, pobrano krew do badań.

Wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmują się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.

303-215926

303-215924

Źródło: KPP w Strzyżowie

Zdjęcia: KPP w Strzyżowie

22-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

malowka-zderzenie-czolowe-dwie-osoby-ranne-zdjecia-2982-00r2kc