REKLAMA

Mali rowerzyści opanowali Rzeszów! (FILM, ZDJĘCIA)

Mali rowerzyści opanowali Rzeszów! (FILM, ZDJĘCIA)

RZESZÓW.Mimo kapryśnej pogody ponad 200 małych rowerzystów przyjechało rywalizować do Parku Wypoczynku i Kultury na Bulwarach Rzeszowskich.Zawody tradycyjnie rozpoczęły trzylatki, które ścigały się na rowerkach biegowych oraz czterokołowych. Starsi rozpędzali się do zawrotnych prędkości na swoich dwukołowcach.

unnamed33333333333333333333

Podczas imprezy organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się Miasteczko Ruchu Drogowego, w którym mogły poznać przepisy obowiązujące na drodze. O tym jak zachować się jeżdżąc na rowerze można było porozmawiać
z rzeszowskimi policjantami. Największym zaskoczeniem dla dzieci było pojawienie się wozu strażackiego. Dzieci miały niesamowitą frajdę podczas pokazu przygotowanego przez strażaków. Maluchy przekonały się jak trudnym zadaniem jest gaszenie pożarów.

Uczestnicy wyścigów rowerkowych z przyjemnością fotografowali się we wnętrzu jednego z najlepiej stuningowanych aut w Polsce – Mazdy RX-8, zaprezentowanym na stoisku firmy Komandor. Furorę wśród najmłodszych zrobili dwaj pluszowi przyjaciele – Rybka MiniMini+ oraz wesoły królik Palmolive Naturals.

Zarówno dzieci jak ich rodzice chętnie brali udział w konkursach i zawodach przygotowanych przez organizatora oraz sponsorów Tour Kocham Rowerek. Było o co walczyć. W konkursach można było zdobyć nagrody przygotowane przez Bank BGŻ, SlippersFamily.com, MiniMini+ i teleTOON+, między innymi bidony i ekologiczne zestawy szkolne, profilaktyczne obuwie dziecięce, książki, płyty cd oraz dvd. Firma Komandor przygotowała z kolei zabawę dla młodych projektantów wnętrz. Dzieci mogły wykazać się kreatywnością tworząc rysunek wymarzonego pokoju. Autorzy trzech najładniejszych prac otrzymali w nagrodę aparaty cyfrowe.

 

12-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)