REKLAMA

Małe mieszkanie – duże wyzwanie

Jak dobrze zagospodarować przestrzeń w małym mieszkaniu? Co zrobić, aby zmienić niewielkie pomieszczenie w wygodna, przestronną przestrzeń? Wystarczy kilka prostych sztuczek przy urządzaniu mieszkania.

Aby z z kilku metrów kwadratowych zrobić chociaż pozornie dużą przestrzeń wystarczy pozbyć się  zbędnych ścian i regałów dzielących pokój na mniejsze zakątki. Im mniej przeszkód napotka nasz wzrok, tym wnętrze będzie wydawać się większe. Najlepszym, a zarazem najmodniejszym rozwiązaniem będzie kuchnia otwarta na salon. Taki układ pozwala na wygodne funkcjonowanie i optyczne powiększenie powierzchni.

Zastosowanie jasnych barw to techniczny zabieg, dzięki któremu mieszkanie będzie wydawać się bardziej przestronne. Dotyczy to zarówno kolorów ścian czy tapet, jak i mebli.
Dodatkowe korzyści przynosi również odpowiednie oświetlenie.

Kiedy do dyspozycji mamy małą przestrzeń bardzo ważna jest prostota, funkcjonalność i wszechstronność poszczególnych elementów wystroju. Swoja rolę dobrze spełni meblościanka, rozkładana sofa czy duża szafa z lustrem. Do pokoju dziennego czy salonu warto wybrać nowoczesną meblościankę dobrana do własnych potrzeb.

Sklep internetowy Vivaldi Meble w swojej ofercie posiada duży wybór nowoczesnych i funkcjonalnych meblościanek, komód, szaf, łóżek, stolików RTV czy ław.

Na niewielkich przestrzeniach najlepiej sprawdzą się jasne kolory. Wnętrzarskim hitem niezmiennie od kilku sezonów są śnieżnobiałe meble, do których wprowadza się jaskrawe dodatki. W ten sposób mieszkanie będzie wydawało się przestronne, ale nie będzie ono nudne.

tekst sponsorowany

18-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

male-mieszkanie-duze-wyzwanie