REKLAMA

Mają od 43 do 57 lat i… kradli drogie alkohole

STRZYŻÓW. Do 5 lat pozbawienia wolności – taka kara grozi złodziejom, którzy dwukrotnie okradli dyskont spożywczy na terenie Frysztaka.

Pracownik jednego z dyskontów spożywczych we Frysztaku zauważył mężczyznę, który dziwnie się zachowywał, krążąc pomiędzy sklepowymi regałami. Wzbudziło to podejrzenia u pracownika marketu. Jak się okazało, mężczyzna nie był sam. Wraz z nim regały sklepowe przeglądali jego wspólnicy. Na miejsce skierowano policyjny patrol. W czasie przeszukania u jednego z  mężczyzn funkcjonariusze znaleźli skradzione ze sklepu markowe alkohole.

W toku prowadzonych czynności śledczy ustalili, że mężczyźni dopuścili się kradzieży w tym dyskoncie nie po raz pierwszy. Podejrzani to dwaj mieszkańcy Wodzisława Śląskiego w wieku 45 i 57 lat oraz ich kolega 43-letni mieszkaniec Rybnika.

Mężczyznom przedstawiono zarzut dokonania kradzieży. Podejrzani już wielokrotnie wcześniej wchodzili w konflikt z prawem i byli notowani za podobne przestępstwa. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Strzyżów

23-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

maja-od-43-do-57-lat-i-kradli-drogie-alkohole