REKLAMA

Magdalena Kuta, Marian Opania i znany bloger. Teledysk rzeszowianina hitem internetu (FILM)

RZESZÓW / PODKARPACIE. 100 tysięcy wyświetleń w zaledwie 4 dni. Angaż wybitnych polskich aktorów. 24-latek z Rzeszowa Arek Kłusowski wydał teledysk, który promuje jego nową płytę. W materiale prezentujemy muzyczny klip.

Prace nad emisją teledysku trwały od początku maja. Reżyserią dyrygował Michał Pańszczyk znany chociażby ze współpracy z Beatą Kozidrak, czy Justyną Steczkowską. Teledysk do piosenki “Na niby” promuje debiutancki krążek pochodzącego z Rzeszowa Arka Kłusowskiego. Płyta “Mimowolnie” ma ukazać się pod koniec 2016 roku. Znajdzie się tam 11 utworów.

W teledysku wzięli udział znani i cenieni polscy aktorzy filmowi oraz teatralni. Chęć zagrania w klipie wyraziła między innymi Magdalena Kuta z serialu “Ranczo”. Kłusowski namówił również Mariana Opanię, z którym występuje na co dzień w warszawskim Teatrze Buffo. To debiut Opani w tej formie artystycznej.

Oprócz tej dwójki w klipie pojawiają się Ada Fijał, Agnieszka Matysiak, Maciek Radel i jeden z najbardziej znanych polskich video blogerów Marcin Dubiel. Producentem nagrania jest Michał Wasilewski znany między innymi z zespołu Xxanaxx.

Arek Kłusowski “wypłynął” po udziale w trzeciej edycji programu The Voice of Poland, gdzie doszedł do finału. 24-latek jest absolwentem Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica, w klasie śpiewu solowego. Na swoim koncie ma ponad 500 koncertów i występy z takimi artystami jak Justyna Steczkowska, Dżem, czy Afromental.

(az)

29-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

magdalena-kuta-marian-opania-i-znany-bloger-teledysk-rzeszowianina-hitem-internetu-film-az003