REKLAMA

Magda Gessler znowu odmieni rzeszowską restaurację

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prowadząca w stacji TVN program “Kuchenne Rewolucje” restauratorka Magda Gessler po raz kolejny odwiedzi stolicę Podkarpacia. Tym razem spróbuje odmienić wizerunek restauracji “Pablo Picasso”.

Restauracja “Pablo Picasso” oferuje kuchnię meksykańską, włoską i hiszpańską. Smakołyki znajdą również  miłośnicy polskich przysmaków – w menu znajdują się również pierogi. W restauracji przy ul. Kilińskiego (obok dworca PKP) można przekąsić coś słodkiego i napić się drinka.

Znana z profesjonalizmu, jak również bezpośredniego i niejednokrotnie ostrego podejścia do właścicieli restauracji Magda Gessler postara się odmienić “Pablo Picasso”. Restauratorka naniesie zmiany nie tylko w sposobie przyrządzania potraw, ale możliwa jest również ingerencja w wizerunek wnętrza. Cel? Więcej klientów zadowolonych z zamawianych posiłków.

To już trzecia wizyta Magdy Gessler w stolicy Podkarpacia. Wcześniej restauratorka gościła w „U’Bares” przy ul. Popiełuszki i „Ostoya” w Jasionce. Najnowszy odcinek z rzeszowskiej restauracji ukaże się w nowym sezonie “Kuchennych Rewolucji”.

(az)

25-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

magda-gessler-znowu-odmieni-rzeszowska-restauracje-az003