REKLAMA

Madball, Vader, Riverside, Illusion, Kult, Czesław Śpiewa gwiazdami CRF 2013 !

RZESZÓW. W dniach 22 – 25 sierpnia odbędzie się czwarta edycja Cieszanów Rock Festiwal. Wydarzenie okrzyknięte przez niektórych dziennikarzy „Podkarpackim Woodstockiem” na trwałe wpisało się w kalendarz największych polskich imprez muzycznych.

W ubiegłorocznym rankingu magazynu „Machina” na najlepszy festiwal muzyczny, głosami internautów, CRF uplasował się na trzecim miejscu, pozostawiając w tyle takie festiwale jak: Open’er, Jarocin Festiwal czy Orange Warsaw Festival.

O sukcesie festiwalu niewątpliwie zadecydował jego klimat. CRF to impreza nawiązująca do atmosfery dawnych festiwali rockowych. – Ten festiwal tworzą muzyczne freaki ściągające na Podkarpacie z całej Polski a także z zagranicy. Cieszanów Rock Festiwal to punkowcy, metalowcy, rastamani, fani rocka, ludzie przyjeżdżający do nas stopem lub starym żukiem, cieszący się paroma dniami totalnej wolności. Dlatego tak bardzo zależy nam na utrzymaniu bezpretensjonalnego formatu. Staramy się zachować odpowiednie proporcje pomiędzy festiwalowym eventem czyli pełnym atrakcji placem zabaw, a tym co w całej imprezie najistotniejsze czyli koncertami  –  mówi dyrektor artystyczny CRF Tomasz Dec.

Nadchodząca edycja potwierdza międzynarodowe ambicje imprezy. Na cieszanowskiej scenie wystąpi gwiazda amerykańskiej sceny hardcore – Madball oraz reprezentanci brytyjskiego punk-folku The Ukrainians.

W programie także zespoły takie jak:  Vader, Riverside, Hate, Illusion, Kult, Czesław Śpiewa, Koniec Świata, Moskwa, Deuter, Daab. Na głównej scenie festiwalu wystąpią również zwycięzcy ubiegłorocznego Przeglądu Młodych Zespołów – białoruskie trio The Toobes. Szczegóły na stronie www.cieszanowrockfestiwal.pl oraz profilu na Facebooku facebook.com/cieszanowrockfestival. Bilety do kupienia na eBilet.pl i patefon.pl

Czeslaw Śpiewa,fot.Katarzyna PałetkoCRF OSTIllusion fot.P.BajewKULT, fot. Katarzyna ZarembaRiverside.mat.prasVader fot.Kobaru

25-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)