REKLAMA

Maciej Masłowski o programie Marcina Warchoła dla osiedla Zawiszy

RZESZÓW / PODKARPACIE. Były poseł Maciej Masłowski w imieniu Marcina Warchoła przedstawił we wtorek program kandydata na prezydenta Rzeszowa dla osiedla Zawiszy Czarnego.

Przechwytywanie_177

Foto: Marcin Warchoł / Facebook

Pan minister Warchoł ma wiele zdolności i potrafi dokonać rzeczy niemożliwych, jednak nie ma jeszcze możliwości bilokacji. Z przyczyn pracy służbowej i obowiązków kampanijnych nie udało mu się dotrzeć, natomiast nie jest to problemem, ponieważ jesteśmy jedną drużyną – rozpoczął konferencję prasową Maciej Masłowski, tłumacząc nieobecność Marcina Warchoła.

Bardzo dokładnie zbadaliśmy potrzeby mieszkańców osiedla Zawiszy. Dziękuję panu przewodniczącemu rady osiedla za to, że zechciał się spotkać i przekazać nam potrzeby i problemy tego osiedla – dodał były poseł Kukiz’15.

 

Program kandydata na prezydenta Rzeszowa dla osiedla Zawiszy Czarnego składa się z trzech filarów. Jak przekonywał Maciej Masłowski, w ciągu dwóch najbliższych lat Marcin Warchoł zobowiązał się do budowy nowej nawierzchni boiska przy ulicy Rymanowskiej, do budowy chodnika i oświetlenia na ulicy Zawiszy, a także do poszerzenia, budowy instalacji deszczowej, chodnika i oświetlenia na ulicy Podgórskiej.

Wiem, że w trakcie tej kampanii wiele osób i kontrkandydatów mówi, że minister Warchoł przedstawia rzeczy bardzo często nierealne, natomiast ja uważam, że trzeba sobie stawiać poprzeczkę wysoko. Pan prezydent Ferenc bardzo często tę poprzeczkę stawiał wysoko i myślę, że Marcin Warchoł kontynuuje to wysokie stawianie poprzeczki – przekonywał były poseł.

 

Maciej Masłowski zachęcił pod koniec swojego wystąpienia mieszkańców oraz rady innych rzeszowskich osiedli do kontaktu, by zgłaszać swoje problemy.

Większość tych potrzeb jest możliwa do realizacji – podsumował.

 

 

Źródło: Marcin Warchoł / Facebook

Tekst: Kacper Ciuba

 

04-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

maciej-maslowski-o-programie-marcina-warchola-dla-osiedla-zawiszy-899-00r2kc