REKLAMA

Maciej Masłowski dołącza do drużyny Marcina Warchoła

|

Maciej Masłowski dołącza do drużyny Marcina Warchoła

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek 12 kwietnia były poseł Kukiz’15 Maciej Masłowski poinformował o rezygnacji ze startu w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Jednocześnie zachęcił do oddawania swoich głosów na wiceministra Marcina Warchoła.

Bez tytułu_10

Foto: Marcin Warchoł / Facebook

Rzeszów należy budować zgodą – rozpoczął poniedziałkową konferencję prasową kandydat na prezydenta Marcin Warchoł, przekazując głos Maciejowi Masłowskiemu.

Porozumieliśmy się w kwestiach programowych. Jestem przekonany, że moje postulaty będą realizowane, jeśli Marcin Warchoł będzie prezydentem Rzeszowa, czego serdecznie mu życzę i państwa zachęcam do tego, by oddać głos na tę drużynę. Nie popieram kandydata, my idziemy w jednej drużynie – mówił podczas konferencji Maciej Masłowski.

Były poseł podkreślił, że razem z Marcinem Warchołem zamierza kontynuować dzieło Tadeusza Ferenca, z uwzględnieniem “młodzieżowego, innowacyjnego spojrzenia”.

 

Masłowski mówił o “punktach stycznych” swojej wizji Rzeszowa i wizji Rzeszowa Marcina Warchoła, którymi były: praca uczelniana, monorail i zewnętrzne windy.

Swoją rezygnację ze startu w wyborach na urząd prezydenta Rzeszowa Maciej Masłowski tłumaczył tym, że postulaty jego programu mają większe szanse na realizację przy wsparciu kandydatury Marcina Warchoła.

 

Źródło: red., Marcin Warchoł / Facebook

Video: Marcin Warchoł / Facebook

12-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.