REKLAMA

Maciej Masłowski chce startować w wyborach na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Potwierdzam swoją gotowość do startu w wyborach – napisał w środę w mediach społecznościowych były poseł Kukiz’15 Maciej Masłowski.

Bez tytułu_9
Foto: archiwum Rzeszów24.pl

W środę 10 lutego Tadeusz Ferenc oficjalnie ogłosił rezygnację z funkcji prezydenta miasta Rzeszowa. Podczas konferencji wyraził też poparcie dla Marcina Warchoła.

Jeszcze tego samego dnia decyzja Tadeusza Ferenca trafiła do rzeszowskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego. Przedterminowe wybory powinny zostać rozpisane do 90 dni po 10 lutego.

 

Swój start w wyborach zadeklarował były poseł Kukiz’15 Maciej Masłowski.

Panu Ministrowi Marcinowi Warchołowi życzę powodzenia w tych nadchodzących wyborach. Z pewnością się przyda, bo szykuje się wielka (i liczna) bitwa o najważniejszy urząd w mieście. I do zobaczenia w czasie kampanii wyborczej, bo pewnie się spotkamy podczas debat (tak, tym samym potwierdzam swoją gotowość do startu w wyborach). Powodzenia – napisał na Facebooku Maciej Masłowski.

Maciej Masłowski startował w wyborach na prezydenta Rzeszowa w 2018 roku. Wówczas zajął trzecie miejsce, zdobywając 3,6 procentowe poparcie (2868 głosów). Zwyciężył wówczas Tadeusz Ferenc, który zdobył 64 procent poparcia (43 624 głosy). Na Wojciecha Buczaka zagłosowało 28 procent wyborców (19 702 głosy).

Źródło: red., Maciej Masłowski / Facebook

Zobacz także:

OFICJALNIE: Tadeusz Ferenc zrezygnował ze stanowiska prezydenta! Poparł Marcina Warchoła (VIDEO)

12-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

maciej-maslowski-chce-startowac-w-wyborach-na-prezydenta-rzeszowa-1488-00r2kc