REKLAMA

LUTCZA: Volkswagen uderzył w drzewo. Ranny 20-latek!

LUTCZA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Lutczy. Volkswagen, którym kierował 20-latek, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca odniósł obrażenia i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

303-221520

Foto (2): KPP Strzyżów

W czwartek 1 kwietnia br. tuż po godzinie 17:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie otrzymał informację o wypadku drogowym w Lutczy, na drodze powiatowej relacji Konieczkowa – Lutcza. Ze zgłoszenia wynikało, że volkswagen golf, pokonując zakręt, wypadł z drogi i uderzył lewym bokiem w drzewo.

Kiedy na miejsce przybyły służby ratunkowe niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych. Dopiero po rozcięciu nadwozia możliwe było udzielenie pomocy medycznej 20-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego, który kierował golfem.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

303-221521

 

20-latek podróżował sam w aucie. Z uwagi na stan zdrowia nie został poddany badaniu na zawartość alkoholu przez policjantów. Pobrano od niego krew do badań.

Policjanci apelują, by dostosować prędkość do warunków drogowych i atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne obecnie, kiedy mamy do czynienia ze zmienną pogodą i dużymi różnicami temperatur.

 

Źródło: KPP Strzyżów

02-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Wanda2021-09-17 11:06:26
0 0
Good article. I am going through some of these issues as well.. iw (Fredericka)
lutcza-volkswagen-uderzyl-w-drzewo-ranny-20-latek-482-00r2kc