REKLAMA

LUTCZA: Volkswagen uderzył w drzewo. Ranny 20-latek!

LUTCZA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Lutczy. Volkswagen, którym kierował 20-latek, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca odniósł obrażenia i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

303-221520

Foto (2): KPP Strzyżów

W czwartek 1 kwietnia br. tuż po godzinie 17:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie otrzymał informację o wypadku drogowym w Lutczy, na drodze powiatowej relacji Konieczkowa – Lutcza. Ze zgłoszenia wynikało, że volkswagen golf, pokonując zakręt, wypadł z drogi i uderzył lewym bokiem w drzewo.

Kiedy na miejsce przybyły służby ratunkowe niezbędne było użycie narzędzi hydraulicznych. Dopiero po rozcięciu nadwozia możliwe było udzielenie pomocy medycznej 20-letniemu mieszkańcowi powiatu brzozowskiego, który kierował golfem.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

303-221521

 

20-latek podróżował sam w aucie. Z uwagi na stan zdrowia nie został poddany badaniu na zawartość alkoholu przez policjantów. Pobrano od niego krew do badań.

Policjanci apelują, by dostosować prędkość do warunków drogowych i atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne obecnie, kiedy mamy do czynienia ze zmienną pogodą i dużymi różnicami temperatur.

 

Źródło: KPP Strzyżów

02-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.