REKLAMA

LESKO: W bestialski sposób zabito siedem kotów! (ZDJĘCIA 18+)

LESKO / PODKARPACIE. Dramatycznego odkrycia dokonano w Lesku przy ulicy Stawowej. Ktoś w bestialski sposób zabił siedem kotów.

– W godzinach popołudniowych (2 bm.) złożyliśmy zawiadomienie w KPP Lesko o bestialskim unicestwieniu 7 kotów (otruciu i siłowym zabiciu) . Ciała kotów w rożnym stanie rozkładu zostały wykopane przez policyjnych techników kryminalistyki i zabezpieczone do badań sekcyjnych i toksykologicznych. Występujemy w sprawie jako strona i będziemy informować o przebiegu postępowania na gorąco, gdyż w chwili obecnej po wielogodzinnej interwencji emocje biorą górę – piszą na portalu społecznościowym OTOZ Animals – Inspektorat Sanok.

Pomóżcie znaleźć sprawcę!

– Wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat bestialskiego mordowania kotów w Lesku przy ulicy Stawowej proszone są o kontakt z OTOZ Animals Sanom bądź bezpośrednio z KPP Lesko. Pomóżcie nam udowodnić winę podejrzanym o ten czyn osobom – czytamy w wiadomości.

foto: OTOZ Animals – Inspektorat Sanok / fb


03-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.