REKLAMA

Lato w teatrze

Stowarzyszenie artystyczne Teatr Poddańczy, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Tyczynie oraz Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie wraz z Gminą Tyczyn zapraszają na wakacje w teatrze. Będą to darmowe warsztaty teatralno dziennikarskie które odbędą się w dniach 29 lipca – 14 sierpnia.

Wszystkie działania podczas „Lata w Teatrze” w Tyczynie  będą odbywać się pod hasłem: „Era Superbohatera”. Zajęcia odbywać się będą  w siedzibie Miejsko Gminnego Ośródka Kultury im. Katarzyn Sobczyk w Tyczynie ul. Mickiewicza 1 oraz w siedzibie Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie ul. Grunwaldzka 31. Integracją dla wszystkich grup będą poranne rozgrzewki oraz wieczory filmowe w „Super Kinie”. Każda grupa wiekowa codziennie będzie uczestniczyć w zajęciach aktorskich, muzycznych i scenograficznych (2 godz. z każdej dziedziny dziennie). Dzięki temu podziałowi będzie mogła uczestniczyć w kompleksowym procesie powstawania spektaklu. W ramach warsztatów dziennikarskich uczestnicy programu Lato w Teatrze będą mieli możliwość poznania pracy dziennikarza prasowego, radiowego i telewizyjnego. Dowiedzą się jakie umiejętności trzeba posiadać, żeby przygotować dobry reportaż, jakich cech charakteru wymaga zawód dziennikarza i co oznacza, że środki masowego przekazu określane są jako „czwarta władza”.

Zapisy prowadzone są w siedzibie CDKi IT przy ul Grunwaldzkiej 31 w Tyczynie oraz pod numerem tel. 17/230 23 27 od wtorku do soboty w godzinach 10.00 – 17.00 do 21.07.2013 r.

 

02-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

lato-w-teatrze