REKLAMA

ŁAŃCUT. O krok od tragedii! Kobieta próbowała popełnić samobójstwo

ŁAŃCUT / PODKARPACIE. Szybka reakcja i podjęte przez policjantów działania doprowadziły do uratowania kobiety, która próbowała popełnić samobójstwo. Kobieta została odnaleziona na terenie jednego z łańcuckich osiedli. Po udzieleniu jej pierwszej pomocy, funkcjonariusze przekazali ją pod opiekę lekarzy.

suicide-5127103_960_720
Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 18:00 w Łańcucie. Na numer alarmowy 112 zadzwoniła roztrzęsiona kobieta twierdząc, że chciała targnąć się na swoje życie i przedawkowała leki. Nie potrafiła podać adresu, pod którym się przebywała. Opisała jedynie okolicę, w której się znajduje. Następnie rozłączyła się i nie odbierała telefonu.

Informacje dotyczące zgłoszenia dyżurny łańcuckiej policji przekazał dzielnicowym, którzy na co dzień pełnią służbę na terenie miasta. To wystarczyło, aby na terenie jednego z łańcuckich osiedli policjanci szybko odnaleźli kobietę. Funkcjonariusze udzielili jej pierwszej pomocy i na miejsce wezwali służby medyczne.

Kobieta trafiła do szpitala.

Źródło: KPP Łańcut

06-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

lancut-o-krok-od-tragedii-kobieta-probowala-popelnic-samobojstwo-1144-00r2kc