REKLAMA

Kwarantanna w kościele oo. Pijarów w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. W kościele pw. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie u kilku duchownych zdiagnozowano koronawirusa. Kościół będzie zamknięty najpóźniej do Niedzieli Palmowej.

church-5163861_960_720_2
Foto: pixabay.com

W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 jednego ze współbraci oraz obu nowicjuszy, zgodnie z decyzją Sanepidu, nasza wspólnota została objęta kwarantanną, a kościół zamknięty. Na ten moment wszyscy czują się dobrze. We współpracy z Sanepidem są ustalane kolejne działania – informuje w komunikacie parafia pw. św. Józefa Kalasancjusza.

Wznowienie odprawiania mszy św. w kościele z udziałem Wiernych planowane jest najpóźniej na Niedzielę Palmową (28 marca). Kapłani będą sprawować msze św. w zamówionych intencjach w swoich pokojach.

Zmieniono miejsce 9. Męskich Rekolekcji! Odbędą się one w parafii św. Jadwigi (ul. Rejtana 21) w tym samym terminie (22-24.03 o godz. 20.00). Do odwołania będzie nieczynna kancelaria parafialna. W pilnych sprawach prosimy dzwonić na numer 17 853 62 62. O wszelkich zmianach będziemy informować. Jednoczmy się w modlitwie – piszą ojcowie pijarzy.

Źródło: rzeszow.pijarzy.pl

23-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.