REKLAMA

KUROWSKA do opozycji: Opamiętajcie się! Do pracy! (VIDEO)

KUROWSKA do opozycji: Opamiętajcie się! Do pracy! (VIDEO)

WARSZAWA. Trwa 1. posiedzenie Sejmu RP nowej kadencji. Dzisiaj między innymi debata nad powołaniem komisji śledczej do zbadania legalności, prawidłowości oraz celowości działań podjętych w celu przygotowania i przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 roku w formie głosowania korespondencyjnego. Głos w tym punkcie zabrała posłanka z Jasła Maria Kurowska, która w mocnych słowach skomentowała zachowanie polityków opozycji. Zapraszamy do obejrzenia materiału VIDEO przygotowanego przez tvPolska.pl.

O godzinie 9:00 wznowione zostały obrady Sejmu RP w ramach 1. posiedzenia.

Ważnym punktem dzisiejszych prac parlamentarzystów jest: Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie uchwały w sprawie powołania Komisji Śledczej do zbadania legalności, prawidłowości oraz celowości działań podjętych w celu przygotowania i przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 roku w formie głosowania korespondencyjnego.

Na sejmowej mównicy pojawiła się między innymi posłanka Maria Kurowska, która w mocnych słowach skomentowała zachowanie polityków opozycji.


Maria Kurowska podczas dzisiejszego wystąpienia w Sejmie RP. Źródło tła: sejm.gov.pl

źródło: Red., sejm.gov.pl

07-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)