REKLAMA

Studenckie święto Uniwersytetu Rzeszowskiego tuż tuż. Co będzie się działo na “KultURaliach”?

RZESZÓW. W maju będzie się działo! Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego po raz kolejny przygotowuje tydzień zabawy w ramach II Podkarpackiego Festiwalu Uniwersytetu Rzeszowskiego „KultURalia 2014”. Na scenie wystąpi m.in. Power Play, Luxtorpeda, O.S.T.R., PiH czy Kamil Bednarek. Sprawdź co jeszcze będzie się działo.

3

Od 8 do 16 maja 2014r. czekają na Was bezpłatne koncerty, wydarzenia kulturalne, artystyczne i sportowe. Na Miasteczku Akademickim Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ulicy Cichej zaprezentują się największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy Kamila Bednarka, Strachy na Lachy, Farben Lehre, Luxtorpedę, O.S.T.R. i Power Play.  Ostatni koncertowy dzień będzie wyjątkowy. Hip – hopowi artyści, Peja, PiH, Sobota, Pokój z widokiem na wojnę i Firma wystąpią w specjalnie przygotowanym repertuarze wraz z orkiestrą symfoniczną i chórem.

W tym roku chcieliśmy zaprezentować coś nowego, stąd specjalny koncert o charakterze patriotycznym, artyści polskiej sceny hip – hopowej, orkiestra i chór stworzą niesamowity koncertmówi Klaudia Kornacka, Koordynator II Podkarpackiego Festiwalu „KultURalia 2014.

Na tym jednak zabawa się nie kończy. Na Miasteczku Akademickim Uniwersytetu Rzeszowskiego będą czekały na studentów nie lada atrakcje. KultURaliowe wesołe miasteczko, ze ścianką wspinaczkową i paintballem, dancingowa scena w Klubie Studenckim Pod Palmą, Dni Historyka Wojskowości i wiele innych.

Wstęp na KultURalia w tym roku jest darmowy.

 

kulturalia

29-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kulturalia-tuz-tuz-co-nowego