REKLAMA

KultURalia bez Big Cyca i Biegu UR (ROZPISKA GODZINOWA KONCERTÓW)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Znana jest już rozpiska godzinowa koncerów na rzeszowskich KultURaliach 2019. Organizatorzy odwołali koncert zespołu Big Cyc. Nie odbędzie się także Bieg UR.

W środę KultURalia zostały oficjalnie przeniesione na teren miasteczka uniwersyteckiego przy ulicy Cichej. Jest to związane z warunkami pogodowymi.

Później poinformowano, że w nowej lokalizacji pojawi się tylko scena główna. Zabraknie sceny klubowej. W dniach koncertowych będzie za to dostępna Palmowa Scena Juwenaliowa w Klubie Pod Palmą (więcej w LINKU).

Organizatorzy KultURaliów podali rozpiskę godzinową koncertów głównych. Ze względu na skrócenie czasu trwania imprezy organizatorzy odwołali koncert zespołu Big Cyc. Muzycy mają jednak pojawić się na studenckich otrzęsinach UR (tj. Beanaliach) 23 października bieżącego roku.

ROZPISKA GODZINOWA KONCERTÓW KultURaliów 2019:

60891456_1214736195375457_8498943772803989504_n

Foto: materiał UR / Facebook KultURalia

Organizatorzy odwołali także planowany na czwartek BiegUR.

– W związku ze stale podnoszącym się poziomem wody w rzece Wisłok, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi,a także niezadowalającymi prognozami pogody, jesteśmy zmuszeni ODWOŁAĆ tegoroczną edycję BiegUR. Zapraszamy do udziału w zawodach w przyszłym roku – czytamy w komunikacie na Facebooku KultURaliów. 

23-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kulturalia-bez-big-cyca-i-biegu-ur-rozpiska-godzinowa-koncertow-5327-00r2kc