REKLAMA

Kubuś Zwierzchowski nie żyje. Chłopczyk nie doczekał operacji serca

SANOK / BLIZNE / PODKARPACIE. Po czterech miesiącach heroicznej walki o życie, odszedł Kubuś Zwierzchowski z Bliznego. Nie udało się na czas przeprowadzić operacji serduszka, na którą zbierana była kwota 6,5 mln zł na Podkarpaciu oraz w całej Polsce. Tragiczną wiadomość przekazano wczoraj wieczorem na profilu koordynującym zbiórkę w mediach społecznościowych. To ogromny szok i niewyobrażalna strata również dla wielu osób zaangażowanych w pomoc chłopczykowi.

Na profilu Kubuś i Jego Serduszko na Facebooku, gdzie koordynowano akcję zbierania pieniędzy na operację dla Kubusia napisano:

Odszedł…

19 lipca 2021r.

W piękny letni dzień opuścił ziemski padół i odszedł do lepszego świata.

Nie przegrał Nie poddał się Obrał inną drogę Do końca walczył On, Rodzice, Lekarze i Wy.

Kiedyś się spotkamy. Kubusiu, do zobaczenia! Nasz dzielny Wojowniku

P.S. Administratorzy uprzejmie proszą wszystkich o czas dla Rodziców aby mogli pożegnać się z Synkiem. Wszelkie informacje będą przekazywane sukcesywnie.

Chłopczykowi nie udało się pomóc na czas. Zbierano kwotę 6,5 mln złotych na operację serca, która miała się odbyć w Stanach Zjednoczonych. Do 19 lipca na koncie zebrano ponad 3,3 mln złotych.

Akcję pomocy opisywaliśmy między innymi tutaj: Dramatyczna walka o maleńkie serce Kubusia z Bliznego. 3 mln zł na koncie!

źródło: Red., Kubuś i Jego Serduszko – Fb

20-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)