REKLAMA

Krzewy konopi indyjskich wśród kwiatów i warzyw! Policjanci zatrzymali 35-latka

TRZEBOWNISKO. Do trzech lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, podejrzanemu o uprawę konopi indyjskich. Podczas przeszukania, w miejscu jego zamieszkania, w przydomowym ogródku, policjanci zabezpieczyli 6 krzewów konopi. 35-latek przyznał się do prowadzenia nielegalnej uprawy konopi. Mężczyzna usłyszał już zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

443-294027

Informację o mężczyźnie posiadającym narkotyki uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Pojechali pod ustalony adres, gdzie ich przypuszczenia potwierdziły się.

Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze znaleźli nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Trzy krzaki zasadzone był w klombie pośród kwiatów, kolejne 3 za tunelem z warzywami. W związku z tym 35-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Trzebownisku. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli niezbędne ślady.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci z komisariatu w Trzebownisku przedstawili mu zarzut prowadzenia uprawy konopi innych niż włókniste.

Akta postępowania przesłali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. O wymiarze kary za popełnione przestępstwo zadecyduje sąd.

źródło: KMP Rzeszów

zjęcia: KMP Rzeszów / pixabay.com

13-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)