REKLAMA

Krystian Herba po raz drugi w Mam Talent!

Rzeszowski trialowiec Krystian Herba postanowił ponownie spróbować swoich sił w programie Mam Talent. Jego castingowy występ będzie można obejrzeć już w sobotę.

Krystian Herba trenuje trial rowerowy. Rzeszowianin zdobywa najwyższe budynki na świecie, wskakując na nie po schodach przy pomocy roweru.

Do tej pory Herba wspiął się na 18 wieżowców w 13 krajach, co jest najlepszym wynikiem na świecie. Jego rekordy aż sześć razy zostały zapisane w księdze rekordów Guinnessa. Ostatni został zdobyty przez Krystiana we wrześniu, kiedy to w hotelu Park Inn by Radisson Berlin pokonał on 3581 schodów.

Do Krystiana Herby należy również rekord w ilości pokonanych schodów w minutę. Rzeszowianin ustanowił go w Atomium w Brukseli, a rekord ten wyniósł 119 schodów.

Krystian postanowił po raz drugi spróbować swoich sił w castingu programu Mam Talent. W sobotę będziemy mogli obejrzeć jego występ, który pomogła mu przygotować Agnieszka Wójcik – Dziadosz, choreografka, która współpracowała z Delfiną i Bartkiem, rzeszowskimi zwycięzcami piątej edycji Mam Talent.

Poprzednio rowerowe ewolucje pozwoliły dotrzeć Krystianowi Herbie do półfinału (2. edycja). Emisja programu Mam Talent z udziałem rzeszowianina rozpocznie się o godzinie 20:00 (sobota, 12 października).

 

11-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

krystian-herba-po-raz-drugi-w-mam-talent-4336-00r2kc