REKLAMA

Krótsze, ale jak zwykle okazałe

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już niebawem rusza Miasteczko Świąteczne. W tym roku na rzeszowskim Rynku będziemy mogli skorzystać z ofert 20 stoisk bożonarodzeniowych. Sprawdź, co przygotowało miasto!

miaste

foto: archiwum rzeszow24.pl

Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa od 9 do 18 grudnia. W zeszłym roku był otwarty o 6 dni dłużej. Nie zabraknie choinek, ozdób świątecznych, światełek i wielu świątecznych przysmaków.

W drewnianych domkach będzie można kupić zabawki, wyroby świąteczne, ozdoby, przedmioty zrobione przez rękodzielników biżuterię i różnego rodzaju pamiątki, które z pewnością umilą tegoroczne Święta. Stoiska będą czynne codziennie w godzinach 10:00 – 20:00.

Wraz z otwarciem Miasteczka rozpocznie się też szaleństwo na łyżwach. Lodowisko na Rynku będzie otwarte od 12:00 do 21:00. Bilety godzinne kosztować będą 3 zł (ulgowy) i 5 zł (otwarty). Wypożyczenie łyżew to koszt 3 zł.

9 grudnia rzeszowianie będą mogli również podziwiać Ice Show, czyli lodowy spektakl. Rok temu było rzeźbienie w bryłach lodu, a w tym roku przygotowana została wyjątkowa niespodzianka o nieco innym charakterze.

10 grudnia na Rynku pojawi się św. Mikołaj. Najgrzeczniejsi mogą liczyć na prezenty. Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko zostało obdarowane przez św. Mikołaja proszeni są o wysłanie wiadomości na adres: psobczyk@estrada.rzeszow.pl.

(az)

24-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

krotsze-ale-jak-zwykle-okazale