REKLAMA

Krótsze, ale jak zwykle okazałe

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już niebawem rusza Miasteczko Świąteczne. W tym roku na rzeszowskim Rynku będziemy mogli skorzystać z ofert 20 stoisk bożonarodzeniowych. Sprawdź, co przygotowało miasto!

miaste

foto: archiwum rzeszow24.pl

Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa od 9 do 18 grudnia. W zeszłym roku był otwarty o 6 dni dłużej. Nie zabraknie choinek, ozdób świątecznych, światełek i wielu świątecznych przysmaków.

W drewnianych domkach będzie można kupić zabawki, wyroby świąteczne, ozdoby, przedmioty zrobione przez rękodzielników biżuterię i różnego rodzaju pamiątki, które z pewnością umilą tegoroczne Święta. Stoiska będą czynne codziennie w godzinach 10:00 – 20:00.

Wraz z otwarciem Miasteczka rozpocznie się też szaleństwo na łyżwach. Lodowisko na Rynku będzie otwarte od 12:00 do 21:00. Bilety godzinne kosztować będą 3 zł (ulgowy) i 5 zł (otwarty). Wypożyczenie łyżew to koszt 3 zł.

9 grudnia rzeszowianie będą mogli również podziwiać Ice Show, czyli lodowy spektakl. Rok temu było rzeźbienie w bryłach lodu, a w tym roku przygotowana została wyjątkowa niespodzianka o nieco innym charakterze.

10 grudnia na Rynku pojawi się św. Mikołaj. Najgrzeczniejsi mogą liczyć na prezenty. Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko zostało obdarowane przez św. Mikołaja proszeni są o wysłanie wiadomości na adres: psobczyk@estrada.rzeszow.pl.

(az)

24-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)