REKLAMA

Kręcił “bączki” na parkingu, nagrał go monitoring

KOLBUSZOWA / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali na kolbuszowskim rynku, gdzie kamera monitoringu miejskiego zarejestrowała opla, który na parkingu kręcił tzw. „bączki”. Całe zdarzenie zauważył dyżurny i na miejsce wysłał policyjny patrol. Dzięki nagraniu, funkcjonariusze ustalili kierującego, a zarazem właściciela auta. 36-latek przeczy, aby to on siedział za kierownicą opla. Od mężczyzny została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

paleniegumyy

Wczoraj po godz. 22, dyżurny z Kolbuszowej, zauważył na monitoringu miejskim opla, który z piskiem opon jeździł w kółko, na górnym parkingu przy ulicy Plac Wolności. Kierujący oplem kilkukrotnie wprowadzał pojazd w poślizg i kręcił tzw. ”bączki”, pozostawiając ślady na kostce brukowej. Kamera monitoringu zarejestrowała moment, jak kierowca wysiada z auta i przechodzi na drugą stronę parkingu. Skierowani na miejsce policjanci nie mieli wątpliwości, kto kierował samochodem. Mężczyzna został wylegitymowany i okazało się, że jest nim 36-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa.

Oświadczył policjantom, że to nie on kierował oplem, chociaż jak wynikało z dokumentów to on jest jego właścicielem i posiadał kluczyki do pojazdu. Policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Ponieważ odmówił poddania się badaniu, został doprowadzony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu.   

Opel został zabezpieczony na policyjnym parkingu. W sprawie trwają dalsze czynności.

Źródło: KPP Kolbuszowa

Autor: Amelia Krupik

23-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)