REKLAMA

KRASNE. Zderzenie dwóch opli! Dwie osoby ranne

KRASNE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w czwartek (15 października br.) w Krasnem. W wyniku wypadku dwie osoby zostały ranne.

1-289852

Foto: policja.pl / zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 18:00 na drodze krajowej w Krasnem. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący oplem astrą, 29-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, nie zachował należytej ostrożności i, gdy wyjeżdżał z zatoki autobusowej, zderzył się z jadącym na wprost oplem insignią kierowanym przez 23-latka.

Po przebadaniu uczestników wypadku okazało się, że kierowca insigni ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono kierowcę i pasażerkę astry.

Kierowca insigni trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut. Funkcjonariusze zatrzymali mu także prawo jazdy. Okoliczności wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez policjantów referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym rzeszowskiej komendy.

Źródło: KMP Rzeszów

16-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

krasne-zderzenie-dwoch-opli-dwie-osoby-ranne-8957-00r2kc