REKLAMA

KRASNE. Przy Auchan działa nowa stacja ładowania aut elektrycznych!

RZESZÓW, KRASNE / PODKARPACIE. Od 11 stycznia sieć GreenWay Polska uruchomiła dwie ładowarki samochodów elektrycznych, które są dostępne przez całą dobę na parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne koło Rzeszowa.

elektr-greenway

Foto: mat. GreenWay Polska

Od marca 2019 roku na parkingach kilkunastu Centrów Handlowych Auchan instalowano kolejne ładowarki samochodów elektrycznych. Od 11 stycznia 2021 roku dwa kolejne urządzenia działające w sieci GreenWay są dostępne również na parkingu Centrum Handlowego Auchan Krasne koło Rzeszowa.

Dostępne przez całą dobę urządzenia umożliwiają ładowanie pojazdów prądem zmiennym (AC) o mocy do 22 kW. Moc ładowania uzależniona jest od parametrów auta. Mogą skorzystać z nich kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardem AC Type-2.

Dokładamy starań, by katalog usług dostępnych na terenie centrum handlowego stale się rozszerzał. Dlatego cieszę się, że na początku roku udostępniliśmy naszym klientom dwie ładowarki pojazdów elektrycznych, z których można korzystać przez całą dobę. To usługa, która ucieszy podróżujących samochodami elektrycznymi na Podkarpaciu – mówi Aleksandra Mańka, property manager Centrum Handlowego Auchan Krasne.

Stacje ładowania na terenie centrów handlowych w pełni wpisują się w potrzeby elektromobilnych kierowców. Są to istotne strategicznie punkty umożliwiające użytkownikowi komfortowe naładowanie pojazdu w trakcie robienia zakupów dlatego, cieszymy się, że dzięki współpracy z Ceetrus Polska takich rozwiązań możemy dostarczać coraz więcej – podkreśla Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska.

Korzystanie ze stacji ładowania jest możliwe po zarejestrowaniu się w aplikacji GreenWay Polska lub na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie samochodów na ładowarkach sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik i regulamin korzystania z urządzeń znajduje się na stronie internetowej oraz w mobilnej aplikacji operatora.

23-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)