REKLAMA

KRASNE. Mieszkańcy pytają – Platforma odpowiada

KRASNE. Mieszkańcy pytają – Platforma odpowiada

Platforma Obywatelska rozpoczęła ogólnopolską akcję pod hasłem „TU jest Przyszłość”. Władze partii, parlamentarzyści oraz samorządowcy będą się spotykać w każdym województwie z jego mieszkańcami i dyskutować o problemach regionu, gminy, ale także na temat tego co dzieje się w Państwie i jakie wnioski płyną z działań podejmowanych przez rządzących. W kwietniu takie spotkanie odbędzie się na Podkarpaciu.

Już w najbliższą niedzielę 5 marca działacze spotkają się z mieszkańcami w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnem o godz. 13.15. 

Podkarpacka Platforma Obywatelska, w ramach prekampanii, przeprowadzi cykl spotkań z mieszkańcami, pod hasłem „Podkarpacie-Region Przyszłości”.

– W pierwszej kolejności, jeszcze w marcu, chcemy się spotkać z mieszkańcami gmin sąsiadujących z Rzeszowem (Krasne, Głogów Młp., Tyczyn, Świlcza, Chmielnik, Boguchwała, Trzebownisko). Później przyjdzie czas na kolejne miejsca. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, gdzie nasza obecność jest potrzebna, wskazana a może konieczna – mówi Marcin Deręgowski. 

– Zaproszenia kierujemy do wszystkich, którzy interesują się zarówno sprawami lokalnymi jak i ogólnopolskimi. Wszystkich, którym leży na sercu dobro kraju i lokalnej ojczyzny jaką jest gmina. Wszystkich, którzy chcą czynnie uczestniczyć zarówno w dyskusji jak i działaniach na rzecz dobrych zmian i nowych inicjatyw – dodaje Zdzisław Gawlik.

– Chcemy dyskutować o tematach komentowanych w mediach i poruszanych przez uczestników spotkania. O upadających zakładach pracy, inflacji, drożyźnie, braku inwestycji czy koniecznej transformacji energetycznej. Popieramy działania wynikające z lokalnych inicjatyw i będziemy je wspierać, poprzez rozwiązania prawne i finansowe. Warto być z ludźmi i działać dla ludzi – zaznacza Jolanta Kaźmierczak. 

Najbliższe spotkanie – KRASNE , 5 marca , godzina 13:15 Gminny Ośrodek Kultury w
Krasnem 743

03-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)