REKLAMA

Kradziony towar najpierw układał na półkach sklepowych, a później chował go do plecaka

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w Śródmieściu zatrzymali sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna kradł drobne artykuły spożywcze, które najpierw ukrywał na półkach z innym towarem, a następnie pakował do plecaka i wynosił ze sklepu. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Zapisy te ułatwiły policjantom ustalenie sprawcy.

Do kradzieży doszło w sklepie przy ulicy Hetmańskiej jeszcze w grudniu. Sprawca drobne artykuły spożywcze: czekolady, bombonierki, sery ukrywał w półkach z innym towarem. Dopiero po chwili skradziony towar pakował do swojego plecaka i wynosił ze sklepu. Mimo że kradł drobne artykuły spożywcze spowodował straty przekraczające 450 złotych.

Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Zapisy te oraz ustalenia policjantów, którzy prowadzili postępowanie w tej sprawie umożliwiły zatrzymanie sprawcy. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Rzeszowa. Wczoraj policjanci z komisariatu zatrzymali go. Podczas przesłuchania przyznał się do winy i usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Rzeszów,
foto: sxc.hu

16-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kradziony-towar-najpierw-ukladal-na-polkach-sklepowych-a-pozniej-chowal-go-do-plecaka