REKLAMA

Kradzież w ogródku przy restauracji

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży parasola z ogródka przy jednym z lokali w Śródmieściu. Kradzież zarejestrowała kamera monitoringu. Kilka godzin później sprawca został zatrzymany. To nie pierwsza jego kradzież. Odpowie za przestępstwa w warunkach recydywy.

O kradzieży zawiadomił policjantów właściciel lokalu. Rano personel zauważył brak jednego z parasoli. Po sprawdzeniu monitoringu okazało się, że parasol został skradziony. O godziny 4 rano mężczyzna w wieku około 50 lat pokonał zabezpieczenia, zabrał parasol i oddalił się w nieznanym kierunku. Jego wartość właściciel oszacował na około 1500 złotych. Kradzież zarejestrowała jednak kamera monitoringu. Jego zapis  pozwolił sporządzić rysopis sprawcy, który przekazano policyjnym patrolom.

Wieczorem jeden z nich zauważył mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Został on zatrzymany. To 47-latek dobrze znany policjantom z komisariatu w Śródmieściu. Mężczyznę przewieziono do komisariatu gdzie ponownie przejrzano monitoring. Zarejestrowany przez kamerę obraz nie pozostawiał wątpliwości. Zatrzymany 47-latek był jej sprawcą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W piątek policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży w warunkach recydywy, za co grozi mu wyższy wymiar kary.

 

źródło: KMP Rzeszów

01-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kradziez-w-ogrodku-przy-restauracji-w-srodmiesciu