REKLAMA

Kradł rowery? 36-latek w rękach policji

RZESZÓW / PODKARPACIE. Pięć zarzutów przedstawili policjanci mężczyźnie podejrzanemu o kradzieże rowerów. Zatrzymali go policjanci z Komisariatu na Nowym Mieście, którzy rozpoznali go w pobliżu jednego z lombardów.

b

foto: archiwum rzeszow24.pl

Rzeszowscy policjanci prowadzą szereg postępowań przygotowawczych dotyczących powtarzających się kradzieży rowerów. Z zebranych informacji wynikało, że podejrzewanym o kradzieże jest 36-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

Mężczyzna wpadł, gdy w pobliżu jednego z lombardów rozpoznali go policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Został zatrzymany. Był znany policjantom z wcześniejszych kradzieży. Okazało się również, że mężczyzna nie powrócił z przepustki do zakładu karnego. Nim został tam przewieziony policjanci z komisariatu w śródmieściu przedstawili mu 5 zarzutów. Dotyczyły kradzieży rowerów na terenie Rzeszowa, do których doszło w sierpniu i wrześniu. Usłyszał również zarzut paserstwa.

Zbierając materiał dowodowy funkcjonariusze odzyskali jeden ze skradzionych rowerów. Jednoślad już został zwrócony właścicielowi. Zarzutów może być więcej bo nad wszechstronnym wyjaśnieniem sprawy dalej pracują policjanci.

źródło: KMP Rzeszów

20-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kradl-rowery-36-latek-w-rekach-policji