REKLAMA

Kradł narzędzia budowlane

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież narzędzi pomiarowych w jednym z marketów budowlanych. Skradzione narzędzia zastawiał w lombardach na terenie Rzeszowa. To pozwoliło na jego zidentyfikowanie. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna przyznał się do kradzieży.

Policjanci z wydziału kryminalnego wyjaśniali sprawę powtarzających się kradzieży budowlanych narzędzi pomiarowych. Kradzieży dokonywano w jednym z marketów budowlanych w Rzeszowie. Na przełomie października i listopada nieznany sprawca kilkukrotnie kradł dalmierze oraz urządzenia laserowe do pomiarów budowlanych. Łączna wartość strat oszacowana została na ponad 7 tys. złotych.

Policjanci ustalili, że związek z kradzieżą mógł mieć 37-letni mieszkaniec Rzeszowa. W kilku lombardach zastawił on pomiarowe urządzenia budowlane, takie jak skradzione w markecie. Sprawdzając lombardy policjanci odzyskali część urządzeń. Narzędzia zastawił na swoje nazwisko poszukiwany mężczyzna.

We wtorek policjanci zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Mężczyzna przyznał się do kradzieży urządzeń, które następnie zastawiał w lombardach na terenie miasta. Uzyskane pieniądze przeznaczał na własny użytek.

Prowadzący postępowanie funkcjonariusze z komisariatu w Śródmieściu przedstawili mu zarzuty kradzieży. W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

logo

źródło: KMP Rzeszów

17-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kradl-narzedzia-budowlane