REKLAMA

KRACZKOWA. Wypadek z udziałem motocykla! Dwie osoby ranne (FOTO)

KRACZKOWA / PODKARPACIE. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek 30 marca po południu w Kraczkowej. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierujący motocyklem i jego pasażerka.

303-221458
Foto: KPP Łańcut

Do wypadku z udziałem jednośladu doszło we wtorek 30 marca przed godziną 15:00 w Kraczkowej. Drogą gminną motocyklem marki Yamaha jechał 19-letni mieszkaniec gminy Kraczkowa wraz z 18-letnią pasażerką.

Jak wstępnie ustalili policjanci, na łuku drogi młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie jednoślad uderzył w betonowy przepust.

W wyniku zdarzenia ranny został zarówno motocyklista, jak i jego pasażerka. Oboje trafili do szpitala.

Jak ustalili funkcjonariusze, 19-latek kierujący motocyklem nie miał prawa jazdy, a jego pojazd ważnego ubezpieczenia OC. Co więcej, yamaha miała założoną tablicę rejestracyjną z innego jednośladu.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Natomiast w szpitalu mężczyźnie została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

 

Źródło: KPP Łańcut

31-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.