REKLAMA

Koszmarny wypadek piłkarza sanockiej drużyny. Dramatyczny apel ojca

SANOK / PODKARPACIE. Złamanie lewej kości skroniowej, obojczyka, żeber i kości krzyżowej, uraz płuc, pęknięcie śledziony, uraz czaszkowo-mózgowy. To zatrważający opis obrażeń 21-letniego piłkarza KS WIKI Sanok Kacpra Jaremczuka, po wypadku, któremu uległ 21 stycznia. Właśnie ruszyła zbiórka na leczenie i rehabilitację młodego sportowca. Niedawno chłopak obudził się po 16 dniach śpiączki. – Mimo że tyle już za nami, wciąż jesteśmy dopiero na początku naszej drogi. Błagam, pomóż nam ją przejść! – apeluje ojciec zawodnika.

O koszmarnym wypadku z 21 stycznia pisaliśmy tutaj:

MYCZKÓW. Samochód uderzył w drzewo. Nieprzytomny kierowca zakleszczony w pojeździe (ZDJĘCIA)

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

Opis zbiórki z siepomaga.pl

Kacper Jaremczuk

Z boiska na OIOM… W walce o sprawność Kacper potrzebuje Twojej pomocy!

Patrzę na zdjęcia i po moich policzkach spływają łzy. Chłopak na nich jest taki uśmiechnięty, taki wesoły… Dlaczego los nam go zabrał?! W jednej chwili, bez ostrzeżenia.

21 stycznia zawalił się nasz świat. Kacper wracał z pracy. Było ślisko, padał śnieg. Jego auto dachowało. To, że przeżył, to cud… Jednak teraz modlimy się o kolejny. Syn trafił do szpitala w ciężkim stanie. Niemal natychmiast poddano go operacji. Sztab medyków walczył o nasze dziecko, a my umieraliśmy z bezsilności. Co chwilę dostawaliśmy kolejne straszliwe wiadomości! Czas uciekał nieubłaganie, a sytuacja wciąż się nie poprawiała.

16 dni po wypadku Kacper był w śpiączce. Każdego dnia stawał się bardziej wątły, bardziej blady, słabszy, ale każdego dnia dzielnie walczył i udało się – obudził się! Jednak mimo że tyle już za nami, wciąż jesteśmy dopiero na początku naszej drogi. Błagam, pomóż nam ją przejść!

Piotr, tata

Kacper Jaremczuk ma 21 lat i pochodzi z Uherzec Mineralnych. Do wypadku doszło 21 stycznia br. W jego wyniku chłopak doznał złamania lewej kości skroniowej, obojczyka, żeber i kości krzyżowej, urazu płuc, pęknięcia śledziony, urazu czaszkowo- mózgowego.

Aktualnie licznik zbiórki pokazuje 1515 złotych.

LINK DO ZBIÓRKI – KLIKNIJ

źródło: Red., siepomaga.pl

foto nagłówek: siepomaga.pl, OSP Polańczyk


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.