REKLAMA

Kosmiczna saga zawita do Muzeum Dobranocek

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rycerz Jedi, Darth Maul, Boss Nass i strażnicy Palpatine’a – te postacie spotkasz od 15 lutego do 15 kwietnia w Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. Wystawa będzie jednak nie tylko frajdą dla miłośników “Gwiezdnych wojen”…

Do rzeszowskiego muzeum zawitają zbiory należące do Muzeum Dwóch Imperiów. Założycielem jest Tomasz Klauz, który pierwotnie planował prezentować jedynie manekiny z czasów napoleońskich. Od 2012 roku do kolekcji jego muzeum dołączyli bohaterowie gwiezdnej sagi.

Oprócz 36 eksponatów z “Gwiezdnych Wojen” będzie można podziwiać kolekcję figurek Lego Star Wars. Ponadto wszyscy, którzy odwiedzą Muzeum Dobranocek zobaczą zdjęcia aktorów z autografami, kolekcjonerskie zestawy płyt DVD, plakaty i figurki.

Animatorzy poprowadzą również specjalne zajęcia. Będzie można wziąć udział w lekcji muzealnej oraz warsztatach – filmowych i plastycznych. Muzeum Dobranocek (ul. Mickiewicza 13) w okresie ferii będzie czynne od poniedziałku do niedzieli.

(az)

11-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kosmiczna-saga-zawita-do-muzeum-dobranocek-az003