REKLAMA

Korwin-Mikke: – Boję się Andrzeja Dudy, bo jest z PiS. Jako osoba jest słaby

RZESZÓW. Janusz Korwin-Mikke, kandydujący do miana kandydata na prezydenta RP, rozpoczął przedwyborcze turnee. Chce być jak Barack Obama i mieć swój samolot: Air Korwin One, którym dotrze tam, gdzie inni nie dadzą rady.

_DSC1891To właśnie czteroosobową Cessną planuje promować się były prezes Kongresu Nowej Prawicy, który reprezentuje założony, a ściślej rzecz ujmując, będący w fazie rejestracji komitet KORWiN (Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja).

To nie przeszkadza, aby wyruszyć w podróż po pierwsze głosy poparcia, które dopiero w liczbie 100 tys. umożliwią kandydatowi rejestrację na kandydata w wyborach prezydenckich. Komitet patrzy optymistycznie w przyszłość i wysoko ocenia swoje szanse. Liczy, że “setka” zostanie mocno przekroczona.

W środę (25.02.) odbyły się spotkania w Stalowej Woli, Mielcu. W piątek odbędą się w Krośnie, Jaśle i Sanoku.

W czwartek sztab spotkał się z dziennikarzami na śniadaniu prasowym w jednej z rzeszowskich kawiarni. Pochwalił się dobrymi wynikami w zbieraniu głosów poparcia i przedstawił program wyborczy “w pigułce”.

Z całego Podkarpacia mamy już 10 tys. podpisów – mówi Przemysław Wipler, szef sztabu wyborczego. – Podpisy cały czas napływają, a my postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę.

Korwin-Mikke jako prezydent chce zniesienia podatku dochodowego, zmienienia podejścia do służby wojskowej, bo “żołnierz ma zabijać, a nie myśleć o emeryturze” oraz wypowiedzieć wojnę wymiarowi sprawiedliwości. W jego ocenie więzienia są przepełnione osobami niepłacącymi alimentów i ukaranymi za jazdę pod wpływem alkoholu rowerem, a niebezpieczni przestępcy chodzą na wolności.

Jak Janusz Korwin-Mikke ocenia swoje szanse na Podkarpaciu?

To wymaga pokonania pana Dudy, co będzie trudne, bo PiS ma ogromne pieniądze. Sam kandydat jest dość słaby, ale tutaj tradycje PiS-owskie są ogromne – mówi Janusz Korwinn-Mikke. – Potem jeszcze trzeba, aby kandydaci PiS-u przerzucili głosy na mnie, a nie na pana Komorowskiego. Szanse oceniam jako bardzo małe, ale mężczyzna póki jest szansa to walczy (śmiech).

Na 31 kwietnia zapowiedziana została akcja palenia PIT-ów. – Akcja palpitacja – żartuje Wipler.

Ewelina Nawrot

 

26-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

korwin-mikke-boje-sie-andrzeja-dudy-bo-jest-z-pis-jako-osoba-jest-slaby