REKLAMA

“Koronawirus zabił mi męża”. Nagranie wdowy po policjancie z Podkarpacia (VIDEO)

|

“Koronawirus zabił mi męża”. Nagranie wdowy po policjancie z Podkarpacia (VIDEO)

PODKARPACIE. – Wirus zabił mi męża! Skąd pewność, że pokonasz COVID? – pyta w poruszającym materiale Katarzyna Czereba, wdowa po młodszym aspirancie Tomaszu Czerebie, służącym w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku.

t.cz
Foto: KPP Leżajsk

 

Młodszy aspirant Tomasz Czereba zmarł 24 listopada 2020 roku. Miał zaledwie 39 lat, osierocił dwie córki.

Tomasz Czereba służył w Policji od ponad dziewięciu lat. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie. W marcu 2015 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku. Najpierw w Zespole Patrolowo–Interwencyjnym, a od 2018 roku, jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku.

Mieszkańcy powiatu leżajskiego mogą go pamiętać z sytuacji, w których ofiarnie niósł pomoc. To on w kwietniu 2019 roku uratował życie 52-letniemu mieszkańcowi Leżajska, który leżał bez oznak życia na chodniku. Udzielił mu pierwszej pomocy, udrożnił drogi oddechowe, wezwał karetkę pogotowia. Dzięki jego działaniu mężczyzna zaczął oddychać i bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

 

Katarzyna Czereba, żona zmarłego policjanta postanowiła, ku przestrodze, opowiedzieć w poruszającym spocie tragiczną historię swojej rodziny.

Przechwytywanie_152
Foto: Kancelaria Premiera / YouTube

Wirus zabił mi męża! Skąd pewność, że pokonasz COVID? Skąd pewność, że go przeżyjesz? Chcesz zaryzykować? (…) Obyś nie miał takich świąt, jakie ja mam teraz – mówi w filmie wdowa po zmarłym policjancie z Podkarpacia, apelując o to, by nie bagatelizować koronawirusa.

Kochany, jak mam żyć teraz bez ciebie? Jak mówić dzieciom, że tata umarł? Na śmierć bliskich nie można się przygotować. Śmierć przychodzi nagle i zostawia jedynie ból – wyznaje ze łzami w oczach kobieta.

 

Źródło: Kancelaria Premiera / YouTube, KPP Leżajsk

03-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-zabil-mi-meza-nagranie-wdowy-po-policjancie-z-podkarpacia-video-722-00r2kc