REKLAMA

Koronawirus w Developresie! Rzeszowskie siatkarki poddane kwarantannie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Siatkarki Developresu Rzeszów zostały poddane kwarantannie. U jednej z zawodniczek wykryto koronawirusa.

Przechwytywanie_202

Foto: YouTube / kanał: KS Developres Rzeszów S.A.

Siatkarki rzeszowskiego Developresu znajdują się w kwarantannie, po tym jak jedna z zawodniczek zachorowała na koronawirusa.

Jak podał portal nowiny24.pl, jedna z zawodniczek poczuła się źle po środowym spotkaniu “Rysic” z Legionovią Legionowo. Podczas kolacji miała nie czuć smaku oraz zapachu. W najbliższy wtorek cała drużyna zostanie poddana testom.

Klub Sportowy Developres Rzeszów S.A. informuje, że w związku z jednym pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa SARS-CO-V-2 w zespole, najbliższe dni spędzimy w samoizolacji. Klub pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki. Treningi zespołu zostały zawieszone, a cała drużyna oraz pracownicy Klubu, zgodnie z zaleceniami, poddali się samoizolacji, z zachowaniem zasad rygoru bezpieczeństwa. Wszyscy członkowie drużyny zostaną ponownie poddani badaniu na obecność wirusa SARS-CoV-2.  Klub, w oczekiwaniu na dalsze wytyczne, pozostaje w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi oraz Polską Ligą Siatkówki o kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco – czytamy w niedzielnym oświadczeniu klubu.

 Pod znakiem zapytania stoi środowy mecz rzeszowianek z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

18-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)