REKLAMA

Koronawirus w Apklan Resovii Rzeszów! Drużyna na kwarantannie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kolejny rzeszowski klub z pozytywnym wynikiem koronawirusa. Od poniedziałku sztab szkoleniowy oraz zawodnicy pierwszej drużyny Apklan Resovii Rzeszów przebywają na kwarantannie.

Przechwytywanie_194
Foto: YouTube, kanał: TVP Sport

– W związku z odnotowaniem potwierdzonego przypadku zakażenia SARS CoV- 2 od dnia dzisiejszego sztab szkoleniowy, oraz zawodnicy pierwszej drużyny Apklan Resovii przebywać będą w ścisłej izolacji – poinformowała w poniedziałek 19 października Apklan Resovia Rzeszów.

Informacja o zaistniałej sytuacji rzeszowski klub przekazał do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, oraz Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej.

O dalszych szczegółach i podjętych krokach informować będziemy na naszej oficjalnej stronie internetowej. Jednocześnie pragniemy zakomunikować, że od jutra dział administracyjny Sekcji Piłki Nożnej pracował będzie w trybie pracy zdalnej do odwołania. Wszelkie sprawy i zapytania prosimy kierować do nas drogą elektroniczną – czytamy w dalszej części komunikatu klubu.

Źródło: cwks-resovia.pl

19-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-w-apklan-resovii-rzeszow-druzyna-na-kwarantannie-6663-00r2kc