REKLAMA

KORONAWIRUS. Urząd Miasta Rzeszowa zawiesza bezpośrednią obsługę petentów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego Urząd Miasta Rzeszowa oraz Jednostki Organizacyjne Miasta Rzeszowa zawieszają do odwołania obsługę polegającą na bezpośrednim kontakcie z klientem. Decyzja zostaje wprowadzona od 16 marca 2020 roku.

Urząd Miasta Rzeszowa

Foto: BIP Miasta Rzeszowa

KOMUNIKAT

W związku z ogłoszeniem w dniu 13.03.2020 r. przez Premiera Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, informujemy, że od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miasta Rzeszowa oraz Jednostki Organizacyjne Miasta Rzeszowa nie prowadzą obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego oraz poprzez platformę ePUAP. Jedynie w sytuacjach wyjątkowo ważnych, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu, będzie możliwy osobisty kontakt w urzędzie. Prosimy o kontakt bezpośrednio z wydziałem merytorycznym zajmującym się Państwa sprawą.

Jednocześnie informujemy, że terminy załatwiania spraw urzędowych zostaną przedłużone bez nakładania jakichkolwiek sankcji prawnych.

Wszelkie informacje dotyczące załatwiania konkretnych spraw w poszczególnych Jednostkach Organizacyjnych Miasta przekazywane będą na bieżąco w odrębnych komunikatach.

Numery telefonów i adresy do Wydziałów Urzędu i Jednostek Organizacyjnych Miasta Rzeszowa znajdują się TUTAJ.

Źródło: BIP Miasta Rzeszowa

15-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-urzad-miasta-rzeszowa-zawiesza-bezposrednia-obsluge-petentow-881-00r2kc