REKLAMA

Koronawirus u dominikanów w Borku Starym. Kwarantanna w zakonie

BOREK STARY / PODKARPACIE. U ojców dominikanów z podrzeszowskiego Borka Starego wykryto koronawirusa. Od 1 listopada zakonnicy przebywają na kwarantannie.

church-5163861_960_720_2
Foto: pixabay.com

W niedzielę dominikanie z Sanktuarium Matki Boskiej Boreckiej w Borku Starym przebywają na kwarantannie po wykryciu w ich zakonie koronawirusa.

Informujemy wszystkich, że w związku z wykryciem w klasztorze COVID-19, wszyscy ojcowie poddani zostali, do odwołania, kwarantannie, Dziś i w najbliższym tygodniu posługują księża z dekanatu oraz ojcowie z Rzeszowa, którym bardzo serdecznie dziękujemy za posługę duszpasterstwa – napisali na swojej stronie internetowej dominikanie z Borku Starego.

Codziennie w sanktuarium, od poniedziałku do soboty, będzie odprawiana tylko jedna msza święta – o godzinie 17:00. Nie będzie mszy świętych o 7:00.

Wszystkich prosimy o zrozumienie i o modlitwę. Wszystkich także gorąco zapewniamy o naszej modlitwie za was – dodają w komunikacie dominikanie.

Źródło: borek.dominikanie.pl

02-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-u-dominikanow-w-borku-starym-kwarantanna-w-zakonie-8775-00r2kc