REKLAMA

KORONAWIRUS. Trzeci ozdrowieniec na Podkarpaciu! Informację potwierdza burmistrz Leżajska

LEŻAJSK / PODKARPACIE. Burmistrz Leżajska Ireneusz Stefański poinformował poprzez media społecznościowe o wyzdrowieniu trzeciej osoby zarażonej koronawirusem w województwie podkarpackim. Dwa przeprowadzone testy dały wynik negatywny. Czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony Ministerstwa Zdrowia.

 covid-19-coronawirus

Foto: pixabay.com

Mam Państwu do przekazania kolejną, równie dobrą informację – u trzeciego hospitalizowanego mieszkańca naszego miasta drugi test potwierdził brak oznak wirusa SARS-CoV-2. Pacjent jest zatem zdrowy – poinformował w piątek na Facebooku burmistrz Leżajska, Ireneusz Stefański.

Do tej pory w województwie podkarpackim z koronawirusa wyzdrowiały oficjalnie dwie osoby – małżeństwo z Leżajska, które przebywało w szpitalu w Łańcucie (pisaliśmy o tym TUTAJ). Ministerstwo Zdrowia na razie nie potwierdziło kolejnych wyzdrowień, ale możemy się tych informacji spodziewać w najbliższym czasie.

To nie koniec dobrych wiadomości. – Dodatkowo, u części mieszkańców Gminy Leżajsk zakażonych koronawirusem (nie były hospitalizowane, lecz przebywają w kwarantannie domowej) pierwsze testy również potwierdzają wyleczenie – napisał na Facebooku burmistrz Leżajska.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM, ABY KAŻDY NASTĘPNY DZIEŃ PRZYNOSIŁ NAM WYŁĄCZNIE TAKIE (DOBRE) WIADOMOŚCI. Proszę jednocześnie o to, aby nie wyciągać z tego zbyt pochopnych wniosków, że zagrożenia minęło – NIESTETY ZAGROŻENIE NADAL JEST OLBRZYMIE – dodał Ireneusz Stefański.

Źródło: Ireneusz Stefański – Burmistrz Leżajska / Facebook

28-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-trzeci-ozdrowieniec-na-podkarpaciu-informacje-potwierdza-burmistrz-lezajska-5083-00r2kc