REKLAMA

KORONAWIRUS. Rzeszowska “Siemaszka” włącza się w akcję szycia maseczek (WIDEO)

|

KORONAWIRUS. Rzeszowska “Siemaszka” włącza się w akcję szycia maseczek (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W poniedziałek Teatr imienia Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie rozpoczął szycie maseczek ochronnych dla Fundacji “Iskierka”. Zostaną one przekazane rzeszowskim oddziałom onkologicznym.

Przechwytywanie_117

Foto: YouTube / kanał: TeatrSiemaszkowej

Dużo materiału i zdolne ręce naszych wspaniałych krawcowych Moniki i Gabrysi i Madzi, które na co dzień tworzą widowiskowe kostiumy sceniczne. Dziś w naszym Teatrze rozpoczęła się produkcja maseczek wielokrotnego użytku. Materiał otrzymaliśmy od inicjatorów akcji „MASECZKI DLA ŁAŃCUTA”, która zaopatrza w ten bardzo ważny dziś środek zapobiegawczy potrzebujące instytucje i placówki zdrowotne z całego Podkarpacia – napisał na swojej stronie Teatr imienia Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

Uszyte w naszej pracowni krawieckiej maseczki zostaną przekazane Fundacji ISKIERKA, która zajmuje się wsparciem dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. ISKIERKA skieruje je na oddziały onkologiczne i rozprowadzi wśród swoich podopiecznych. Maseczki trafią także do podkarpackich instytucji i placówek medycznych.

Źródło: Teatr im. Wandy Siemaszkowej

07-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-rzeszowska-siemaszka-wlacza-sie-w-akcje-szycia-maseczek-wideo-6010-00r2kc