REKLAMA

KORONAWIRUS. Odwołany Sylwester na Rynku w Rzeszowie i imprezy plenerowe

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc zdecydował, że zarówno w grudniu, jak i w styczniu nie odbędą się żadne imprezy plenerowe organizowane przez miasto. Nie będzie więc miejskiego Sylwestra, czy finału WOŚP-u na Rynku w Rzeszowie.

Sylwester_Rynek_Estrada_Rzeszowska

Foto: Estrada Rzeszowska

Jak podaje biuro prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa, prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trosce o zdrowie mieszkańców Rzeszowa odwołuje plenerowe imprezy kulturalne, które miały się odbyć w mieście w grudniu i w styczniu. Co to oznacza?

Odwołany zostaje miejski Sylwester na rzeszowskim Rynku, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w formie koncertu, mieszkańcy nie zrobią też zakupów i nie odwiedzą chatki świętego Mikołaja w corocznym Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Sytuacja epidemiologiczna nie napawa optymizmem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 20 156 nowych zachorowaniach na COVID-19. W ciągu ostatniej doby na Podkarpaciu potwierdzono 1 306 przypadków, z czego najwięcej – 161 dotyczy Rzeszowa.

 

29-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-rzeszow-odwoluje-sylwester-na-rynku-i-imprezy-plenerowe-1802-00r2kc