REKLAMA

KORONAWIRUS. Kosmetyki dla rzeszowskich strażaków i ratowników!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Firma SYLVECO z Łąki wsparła rzeszowskich ratowników medycznych oraz strażaków w walce z koronawirusem. SYLVECO przekazało dla nich żele nawilżające i kremy do ochrony rąk.

p1e49j579df011pnp1oqp12nt1r0k2

Foto: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie

Środki dezynfekujące na bazie alkoholu, których na co dzień używają służby ratunkowe w związku z epidemią COVID-19, niekorzystnie działają na skórę. O ręce, które walczą z wirusem na pierwszej linii frontu zadbała firma SYLVECO z Łąki. Środki trafiły do rzeszowskich strażaków i ratowników medycznych.

W dniu 25 marca br. firma SYLVECO – producent kosmetyków naturalnych z siedzibą w Łące przekazała rzeszowskim strażakom swoje wyroby w postaci żeli nawilżających i kremów do rąk oraz balsamów do ciała. Produkty te pozwolą naszym strażakom zabezpieczyć skórę na rękach i ciele przed niekorzystnym działaniem środków dezynfekujących stosowanych w związku z zagrożeniem SARS-CoV-2. Dziękujemy Panu Radosławowi Pieli – prezesowi firmy SYLVECO – poinformowała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Swoje podziękowania na Facebooku opublikowali ratownicy medyczni z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie: – Firma Radosław Piela SYLVECO przekazała kremy do ochrony rąk dla Zespołów Ratownictwa Medycznego. Bardzo Dziękujemy.

Źródło: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie

28-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-kosmetyki-dla-rzeszowskich-strazakow-i-ratownikow-6223-00r2kc