REKLAMA

KORONAWIRUS. Darmowy posiłek dla rzeszowskich kombatantów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski oddział Instytutu Pamięci Narodowej zainicjował akcję wspietającą kombatantów z okręgu podkarpackiego. Weterani AK otrzymują codziennie ciepły posiłek.

pixabay_2

Foto: pixabay.com

Instytut Pamięci Narodowej oddział w Rzeszowie, przy współpracy z 3. Podkarpacką Brygadą Obrony Terytorialnej i Rzeszowskim Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta, zorganizowali akcję wsparcia dla weteranów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej z Okręgu Podkarpackiego.

Przez siedem dni w tygodniu od godziny 12:00 z jadłodajni Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta (ulica Jana Styki 21) podkarpaccy “terytorialsi” odbierają posiłki i dostarczają je do weteranów. Akcja będzie realizowana przez cały okres epidemii koronawirusa.

Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie apeluje do mieszkańców o troskę o sąsiadów, ludzi starszych i samotnych oraz zainteresowanie czy nie potrzebują pomocy i wsparcia. Osoba do kontaktu: Katarzyna Gajda-Bator tel. 17 8606012, kom. 602 712 537 – informuje rzeszowski IPN.

Źródło: Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie / Facebook

05-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-darmowy-posilek-dla-rzeszowskich-kombatantow-9558-00r2kc