REKLAMA

KORONAWIRUS. Atak hakerski na stronę internetową Uniwersytetu Rzeszowskiego! (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na stronie internetowej Uniwersytetu Rzeszowskiego pojawił się komunikat informujący, że uczelnia jest zamknięta do odwołania w wyniku zagrożenia koronawirusem. Okazuje się, że był to atak hakera. Informację potwierdza rzecznik UR, dr Maciej Ulita.

87667600_2692007237534565_1463247481746751488_o

Foto: czytelniczka Rzeszów24.pl

Na stronie internetowej Uniwersytetu Rzeszowskiego pojawiła się informacja o odwołaniu zajęć na uczelni od 2 marca br. z powodu zagrożenia koronawirusem. Jak się później okazało, był to atak hakera. Sprostowanie w tej sprawie opublikował rzecznik prasowy UR.

Szanowni Państwo, wygląda na to, że jakiś/jacyś dowcipniś/dowcipnisie zaatakował/zaatakowali naszą stronę. Pragnę wszystkich uspokoić. Uniwersytet Rzeszowski pracuje normalnie, staramy się usunąć skutki zewnętrznej ingerencji. Mamy świadomość sytuacji na świecie i, jeśli pojawi się realne zagrożenie wdrożymy adekwatne środki zaradcze. Miłego weekendu, widzimy się w poniedziałek – informuje dr Maciej Ulita, rzecznik prasowy UR.

28-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-atak-hakerski-na-strone-internetowa-uniwersytetu-rzeszowskiego-foto-9179-00r2kc