REKLAMA

KORONAWIRUS. 649 zarażeń w Polsce, 29 na Podkarpaciu!

POLSKA, PODKARPACIE.  Do 649 osób wzrosła liczba zarażonych w Polsce (w tym siedem osób zmarłych). Na Podkarpaciu jest to od niedzielnego wieczora 29 osób (w tym jeden zgon).

Foto: pixabay.com

Mamy 15 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 8 osób z woj.śląskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 649/7(wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe)poinformowało na Facebooku Ministerstwo Zdrowia

W województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono łącznie 29 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Pod nadzorem pozostaje 6477 osób, dla 6020 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej. Aktualnie hospitalizowanych jest 68 osóbOdnotowano 1 zgon (15 marca br.).

Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1088 testów. 

Źródło: Ministerstwo Zdrowia / Facebook, Małgorzata Waksmundzka-Szarek / rzecznik prasowy ​wojewody podkarpackiego

23-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koronawirus-649-zarazen-w-polsce-29-na-podkarpaciu-898-00r2kc