REKLAMA

KORCZOWA: Straż Graniczna zatrzymała podejrzanego o napady z bronią w ręku!

KORCZOWA / PODKARPACIE. Na przejściu granicznym Straż Graniczna zatrzymała obywatela Rumunii poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Czeka go ekstradycja do Niemiec, gdzie jest podejrzany o napady z bronią w ręku.

14-161513

Foto: bieszczadzki.strazgraniczna.pl

Cudzoziemca zatrzymano we wtorek 18 czerwca w Korczowej, w trakcie kontroli granicznej osób podróżujących z Ukrainy do Polski. Mężczyzna był pasażerem autobusu kursowego do Niemiec.

Strażnicy graniczni sprawdzający dane 53-letniego obywatela Rumunii w międzynarodowych bazach poszukiwawczych ustalili, że jest on w zainteresowaniu niemieckiego wymiaru sprawiedliwości. Mężczyzna jest podejrzewany o napady rabunkowe z bronią w ręku, za co grozi nawet 10 lat więzienia. Cudzoziemiec pozostaje w dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Przemyślu.

Od początku 2019 roku na podkarpackich przejściach granicznych funkcjonariusze SG zatrzymali już prawie 200 osób zastrzeżonych w krajowych oraz międzynarodowych bazach poszukiwawczych.

Źródło: bieszczadzki.strazgraniczna.pl

20-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

korczowa-straz-graniczna-zatrzymala-podejrzanego-o-napady-z-bronia-w-reku-94-00r2kc