REKLAMA

Konsultacje w sprawie RPO w Rzeszowie. “Polska Razem” apeluje o rozwagę! (FILM)

PODKARPACIE/RZESZÓW. To już ostatnie dni konsultacji społecznych w ramach ustalenia nowego projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014­2020. W najbliższy czwartek (27 lutego) konsultacje odbędą się w Rzeszowie. Przedstawiciele „Polski Razem” w Rzeszowie nawołują aby rozważniej rozdawać środki unijne. Te które do tej pory były do wykorzystania ich zdaniem zostały zmarnowane.

polska_razem1

Konsultacje społeczne w Rzeszowie odbędą się jutro, 27 lutego w Urzędzie Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, na al. Ł. Cieplińskiego 4.

Spotkanie odbędzie się w sali audytoryjnej o godz. 9:00. Będzie to panel dla jednostek samorządu terytorialnego. Kolejne spotkanie dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i instytucji otoczenia biznesu oraz szkół wyższych odbędzie się o godz. 13:00.

W razie uczestnictwa w konsultacjach należy potwierdzić swoje uczestnictwo nie później niż dwa dni przed spotkaniem pod numerem telefonu (17) 860 67 73 lub (17) 747 65 19.

26-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

konsultacje-w-sprawie-rpo-w-rzeszowie-polska-razem-apeluje-o-rozwage-film