REKLAMA

Konrad Fijołek zgłosił kandydaturę i rozpoczął kampanię wizerunkową (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Komitet Wyborczy Rozwój Rzeszowa 2.0 zarejestrował Konrada Fijołka jako kandydata na prezydenta Rzeszowa. W poniedziałek, w Miejskiej Komisji Wyborczej złożono 6 tysięcy podpisów, łącznie sztab kandydata zebrał ich na ten moment około 10 tysięcy. Teraz Konrad Fijołek rozpoczyna kampanię wizerunkową i rozdaje swoje plakaty, które można odbierać w specjalnym infopunkcie lub w siedzibie jego komitetu wyborczego. – Weźmy Fijołka na balkon, weźmy Fijołka na płot – zachęca kandydat na prezydenta Rzeszowa.

DSC_0728-01

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za akcję zbierania podpisów pod moją kandydaturą. Ta akcja przebiegała w naprawdę świetnej atmosferze – powiedział Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta miasta Rzeszowa.

Do Miejskiej Komisji Wyborczej, Komitet Wyborczy Rozwój Rzeszowa 2.0 złożył wczoraj, tj. 12 kwietnia br., 6 tysięcy podpisów mieszkańców miasta, czyli dwukrotność wymaganej liczby.

Konrad Fijołek poinformował, że na ten moment jego sztab zebrał około 10 tysięcy podpisów poparcia od mieszkańców Rzeszowa i zaznaczył, że KW Rozwój Rzeszowa 2.0 będzie prowadził zbiórkę do 16 kwietna, czyli do ostatniego dnia, kiedy kandydaci mają czas na złożenie wymaganych podpisów do komisji wyborczej.

Miałem okazję odwiedzić w zasadzie każde rzeszowskie osiedle i na każdym osiedlu te podpisu zbieraliśmy. Podpis jest bowiem wyrazem pewnego zaufania, którym państwo mnie obdarzacie. Bardzo serdecznie za to dziękuję. Składanie i akcja zbierania podpisów, to też okazja do tego, żeby z państwem porozmawiać – zaznaczył Konrad Fijołek.

Kandydat poinformował również, że od wtorku w pełni funkcjonuje już strona internetowa komitetu – www.konradfijolek.pl, gdzie zamieszczono informacje na temat kandydata na prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka i jego programu wyborczego.

 

“Weźmy Fijołka na balkon! Weźmy Fijołka na płot!”

DSC_0753

Sztab Konrada Fijołka uruchomił na rzeszowskim Rynku swój infopunkt, który będzie czynny codziennie przez dwa tygodnie od godziny 14:00 do 17:00.

Ma być to miejsce, gdzie każdy mieszkaniec może pobrać baner, czy plakat wyborczy Konrada Fijołka, by móc zawiesić go na swoim balkonie lub ogrodzeniu i w ten sposób okazać poparcie dla kandydata.

Ze względu na warunki pogodowe, namiot w niektóre dni może być niedostępny, stąd przedstawiciele KW Rozwój Rzeszowa 2.0 zaprosili też podczas konferencji swojej siedziby, która mieści się przy ulicy 3 Maja 13. Jak zapewniano, tam również są dostępne wszystkie materiały.

Chciałbym bardzo serdecznie zaapelować do mieszkańców Rzeszowa, do tych wszystkich, którzy nas popierają, aby pomóc nam w kampanii wizerunkowej (…) Weźmy Fijołka na balkon! Weźmy Fijołka na płot! – namawia swoich sympatyków do odbierania plakatów wyborczych Konrad Fijołek.

 

Konrad Fijołek: Chętnie stanę do debaty

DSC_0710-01

Podczas konferencji Konrad Fijołek został zapytany o to, czy jest gotów stanąć do debaty ze swoimi kontrkandydatami.

Znam, kocham i doskonale rozumiem to miasto. Żadnej debaty się nie boję. Chętnie przystąpię do każdej debaty, nie ma problemu. Warunki są dla mnie obojętne – odpowiedział kandydat na prezydenta Rzeszowa, wyrażając otwartość do debaty.

 

 

Tekst: Kacper Ciuba

Foto: Justyna Żuczek


13-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.